Co tě čeká

Celá akce je především o tom, aby si to každý co nejvíc užil. A jak to bude probíhat?

Pátek 26.7.2024

V 17:00 se otevře pomyslná brána. Takže dofrčíš. Během toho co se budeš rozkoukávat, tak do tebe budeme sypat info, kde si můžeš rozložit stan a kde najdeš něco do břicha. Zbytek večera je na tobě. Buďto to můžeš zapíchnout a nebo pařit do hluboké noci.

Sobota 27.7.2024

Ráno tě bude čekat hezký budíček v 7:00. Pokud půjdeš spat, jako normální člověk, tak pro tebe vstávání nebude problém. Pařmeni to hold mají horší... Každopádně si budeš moct koupit vydatnou snídani s kávičkou, čajíčkem, nebo džusem. Jakmile se nastartuješ, dostaneš instrukce pro svůj první check-point. Tvým úkolem pak bude naskenovat všechny check-pointy, které budou označeny QR kódem. Každý se bude nacházet na nějakém pěkné místě, kde to není úplně profláknutý. Po naskenování se ti zobrazí další umístěný check-point, nějaká zajímavost o místě, kde právě stojíš a zároveň se zapíše tvůj čas do celkové tabulky, ze které pak vyhodnotíme, kdo trasu projel nejrychleji. Ale není to závod!

Pokud budeš chtít startovat s kámošem, napiš jeho jméno do poznámky při registraci. Maximum jsou tři jezdci v týmu.

Jakmile se vrátíš, tak na tebe bude čekat další hromada jídla s pořádně nabušeným programem, zakončeným brutální kalbou.

Neděle bude sloužit pro dohledávání ztracených osob a postupný odjezd  :D

Pořádná jízda.

Bude na tebe čekat cca 300 kilometrů po nádherných cestách napříč Jižní Moravou společně s check-pointy, které jsou záměrně umístěné tam, kde je něco jedinečného. 

Večerní zábava.

Prostě pařba jako prase. Co máme zkušenost z ročníku 2023, tak věkový průměr byl kolem 27 let, takže v 10 večer se fakt spat nešlo.

 

Nabušená hudba celý den i noc.

Garantujeme hudbu, která se dá nejen poslouchat, ale dokáže tě roztančit a pořádně rozpumpovat tvoje buňky. 

Spaní pod střechou nebo nebem?

Po příjezdu si můžeš vybrat, jestli budeš spát ve svém stanu, nebo raději ve vytápěné místnosti se svým spacákem s ostatními. Ale pohled na noční oblohu je podle nás k nezaplacení. No nemám pravdu?

Večerní promítání filmu.

Kolem 21:00 bude začínat promítání filmu. Vždy jde o film s motorkářskou tématikou. Samozřejmě, že bude i popkorn.

Rozhovory

Můžeš se těšit na rozhovor například s nadšeným moto cestovatelem a instruktorem, Martinem Alušíkem, který tě určitě překvapí jedním ze svých moto zážitků.